REFERENCE

IKIGAI KOUČINK

Proč jsem chtěla IKIGAI koučink?

Po dvou letech podnikání se třemi malými dětmi, kdy jsem byla více méně v jednom kole, jsem cítila, že se si chci dopřát péči koučky a věnovat se sobě a svým potřebám. Měla pocit, že se mi už všechno v životě naplnilo a mým hlavním přáním bylo, propojit se se svou dlouhodobou vizí. A proto jsou se nechala Pavlínou provést koučovacím procesem IKIGAI.

Co mi to přineslo?

Získala jsem mnohem víc, než pro co jsem si přišla. Pochopila jsem, v čem jsem opravdu jedinečná a v čem přináším neskutečnou hodnotu pro druhé. Podařilo se mi jasně uchopit své životní hodnoty, i to, jak je mohu žít a předat světu – nabídnout je v mém novém projektu. Vše se mi krásně seskládalo a můj projekt mi doslova sám roste pod rukama. Stačilo ho jen pozvat do života. Můj osobní IKIGAI proces mě neskutečně vnitřně posunul a posílil. A podařilo se mi propojit se se svou dlouhodobou vizí. A i když se nejedná o nic nového, teď VÍM, že to není jen aktuální rozmar, ale skutečně TO moje, a že pro mě má smysl tu cestu jít. Vyjasnění si mé vize mě nahodilo do jednoho velkého flow. Po několikaměsíční únavě se mi vrátila energie a životní síla.

Komu bych to doporučila?

IKIGAI koučink jednoznačně doporučuji všem, kdo se chce posunout z místa a vyjasnit si směr své cesty. Pokud stojíte na životní křižovatce, nebo si jen chcete dopřát lázně pro duši a objevit svůj smysl, Pavlína vás empaticky a laskavě procesem provede.

Zdeňka Klímová, Life kouč a Mental fitness www.zdenkaklimova.cz


Z celého procesu i z průvodkyně jsem nadšená, můžu jen doporučit! Do koučinku jsem vstoupila proto, abych si udělala jasno ve svých několika projektech a potřebovala jsem vykrystalizovat svůj záměr, abych ho dokázala lépe uchopit.

Díky Pavlíně jsem několikrát vystoupila z komfortní zóny a nahlížela na věci způsoby, na jaké nejsem zvyklá. Zvědomila jsem si o sobě spoustu věcí, včetně toho, že je mi vlastně trochu nepříjemné hovořit o tom, co mi jde dobře, nebo v čem vynikám. To pro mě bylo velmi podstatné poznání. Myslím, že spousta lidí má podobný problém a jsou sami sobě neustálými objektivními kritiky.

Díky koučinku jsem se uviděla, lépe jsem uchopila svoje kvality i slabiny, podnikla řadu akčních kroků a rozhýbala energii. Nastavila jsem si svoje cíle a první kroky, a to všechno v lehkosti a hravosti.

Pavlína mi k tomu vytvořila velmi bezpečný prostor, plný přijetí a humoru. Kladla mi spousty otázek, které posunuly vnímání mé cesty a stále držela smysluplnou strukturu. Velkou řadu věcí bych si bez nich sama uvědomit nedokázala. Byla to velmi zajímavá a podnětná jízda a ještě jednou z celého srdce děkuji! Teď nezbývá, než konat : )

Lucie Veselá, masérka, průvodkyně žen www.lucie-vesela.cz

POBYTY

Ahoj, na táboře jsem byla moc spokojená. I Magdaléně se tam líbilo. Program byl velmi kvalitní. Protože sama občas pořádám cvičení, tak vím, kolik energie a času musí člověk vložit, aby akce měla hlavu a patu, aby lidi bavila….Hodně moc oceňuji, že vše bylo na bázi dobrovolnosti a nebylo vytvářeno zbytečně soutěživé prostředí. Jednoduše –  atmosféra byla po celou dobu přátelská a otevřená novým věcem.Nemám vůbec žádné výhrady. Snad jen to, že po návratu domů se mi vůbec ale vůbec nechce nic dělat 😆😆😆Děkuju za úžasný týden ❤️

Helena Šípková, lektorka jógy

Perfektní a do detailu propracovaný program, skvělá, zdravá a pestrá strava, kolektiv lidí jedoucích na stejné vlně. Na tomto táboře jsme strávili několik po sobě jdoucích let. Jediný důvod, proč nejedeme i letos je, že nám děti vyrostly.

Lucie Váňová, učitelka na střední škole

INDIVIDUÁLNÍ PRÁCE S HLASEM

S Pavlínkou jsou prošla čtyři setkání, kdy jsme se věnovaly mému hlasu. A nebylo to jen o zpívání. Pavlínka mě naučila techniky práce s tělem, s dechem, s hlasem, ale i provedla sebrozvojem a meditací, hledáním vztahu k mému hlasu. Díky jejímu laskavému a hravému přístupu a mnoha znalostem jsem s radostí a chutí zakomponovala zpěv zpátky do svého života, zpívám ráda a bez obav. Děkuji a moc doporučuji.

Iveta Hápová, Jemná péče duly www.dulaiveta.cz

THE MÚZY, z.s. – ORGANIZACE WORKSHOPU PRO SIGNE MARIE LINDSTRøM

I am so so grateful for all the time, love, flexibility, caring, overview and incredible effort you put into this event, Pavlina. You arean unusual person with a very Big Heart ❤️

Signe Marie LIndstrøm, DánskoWhole woice works