SVITAVY

OPŘI SE O SVŮJ HLAS

Organizační a přihlašovací údaje:

Workshop proběhne v jógovém studiu: Anahata studio -Purkyňova 65, Svitavy https://www.anahatayoga.cz/

Začátek je v 10 hodin, (přijďte prosím již 15 minut před začátkem), bude přestávka na oběd, konec v 17 hodin. S sebou si vezměte karimatku, deku, polštářek, láhev na pití.

Cena celodenního workshopu je 1200 Kč

Přihlášky posílejte prosím na e-mailovou adresu: pavlina.mariankova@gmail.com

Po přihlášení obdržíte potvrzovací e-mail s informací o platbě zálohy. Rezervační záloha 500Kč je nevratná. Pokud se nebudete moci zůčastnit, je možné vaše místo přenechat jinému zájemci, případně vaši zálohu převést na jinou akci Pavlíny Mariánkové.

Co je KOTODAMA

Kotodama je prastará japonská nauka o čistém zvuku. Po tisíciletí byla předávána jen ústně mezi učitelem a žákem. V doslovném překladu je „koto“ zvuk a „tama“ duše. Volnější překlady zní jako „jazyk ducha“ či „jazyk síly“. Díky Morihei Ueshibovi, zakladateli moderního bojového umění Aikido, se tato duchovní nauka dostala v polovině 20. století i na západ. Kotodama vychází z principu, že slovo je akce vycházející na základu podnětu naší duše. Že všechno ve vesmíru vzniklo ze zvuku čili z vibrace. Praktikování Kotodamy můžeme také nazvat „meditací zvuku“, protože v sobě obsahuje kosmické vzpomínky.

Rozšiřuje vědomí a odkrývá rozpomenutí se na vibrační podstatu vesmíru. Při správné kombinaci a vyslovení zvuků se aktivují základní síly, které řídí naší realitu. Použitím určitých samohlásek lze aktivovat a dokonce měnit DNA. Kotodama je systém samohlásek, souhlásek a jejich kombinací, ve kterém má každý zvuk svůj obsah a konkrétní význam. Kombinací a vyslovením těchto zvuků se aktivují v nich ukryté síly a tyto vibrace určitým způsobem působí na toho, kdo je vysloví, i na jeho okolí.