O MNĚ

 

  • lektorka, koučka, zpěvačka, hudebnice, muzikoterapeutka
  • vystudovala jsem JAMU – obor dramatická výchova, VOŠPS – obor sociální pedagog

 

MÁ TÉMATA A SPECIALIZACE

Ikigai koučink, práce s hlasem/ hlasové ikigai, léčení zvukem, tvorba autorské hudby, zážitkové pobyty pro rodiče s dětmi, kineziologie. Zajímá mě prevence vyhoření, učení hrou a smysluplné žití v souladu s přírodou. Baví mě spolutvoření všeho druhu, cestování, rozplétání příběhů. Miluji humor a zázraky.

 

IKIGAI KOUČINK

Ikigai koučink mě absolutně okouzlil. Než jsem se přihlásila do koučovacího výcviku Ikigai USP, prošla jsem si sama tímto procesem. Překvapilo mě do jakých hlubin sebepoznání jsem se dostala. Ujasnila jsem si priority, svou strategii úspěchu, stoupla si do vlastní síly.  Osobnost kouče je důležitou součástí úspěšné cesty, je třeba důvěry a podpory k akčním krokům.

V průběhu ikigai koučinku nabízím vysokou empatii,  propojení mysl-srdce-tělo, podporu a bezpečí na cestě k nalezení Tvého ikigai. Podpořím Tě na tvé objevné a hluboké cestě za Tvými poklady, půjdeme zábavně a v lehkosti.

 

HUDEBNÍ AKTIVITY

Pořádám hlasové workshopy a poskytuji individuální hlasové lekce. Zaměřuji se  na rozvoj hudební a hlasové kreativity, na rozvoj hlasových možností a podporu při zpěvu,  také na kurzy s muzikoterapií, na hlasovou terapií a léčení zvukem pomocí japonské metody Kotodama.

Prošla jsem si mnoha hudebními zkušennostmi.

Číst více…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *