POBYT 2023 – U VEVERSKÉ BÍTÝŠKY

 

PROGRAM PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

www.pavlinamariankova.cz

 

Pojďme společně putovat příběhem za hloubkou i radostí do starodávného Japonska, dotknout se cestou japonských pokladů jako je ikigai, ikebama, kotodama, origami, kaligrafie, samurajové, ninjové, draci a mnoho dalšího..

Také se můžete těšit na: program pro děti i rodiče, zábavu, spolutvoření, kostýmové postavy, táboráky, zpívání, skvělou vegetariánskou kuchyni, koupání u splavu, projížďku na loďkách, noční hru, hry v lese, v terénu, na louce, táborové rituály, přátelskou atmosféru….

Program je přizpůsoben cílové skupině rodičů a dětí. V průběhu tábora nesou rodiče (či dospělé osoby, jimž byly děti svěřeny) stálou plnou zodpovědnost za své děti. Veškerý program je zcela dobrovolný, nicméně předpokládá se aktivní účast rodičů a dětí v rámci nabízených aktivit, společně vzájemně naplněný čas, vzájemné učení, vše hravou, nenásilnou formou…

IKIGAI ZUMBA S JANOU STAŇOVOU

Můžete se také těšit na neopakovatelný zážitek, ochutnávku zumby od skvělé Jany Staňové. Bude tu pro všechny zájemce ze stran dětí i rodičů, které tato zábavná taneční záležitost volá.

Více o Janě Staňové zde: https://www.zumba.com/en-US/profile/jana-stanova/87038

 

CENA POBYTU

DÍTĚ 3 600 Kč, DOSPĚLÝ 4 500 Kč

Rezervační záloha za rodinu 5 000 Kč

 

(Pětičlenné rodiny budou mít na 3. dítě 50% slevu)

 

 UBYTOVÁNÍ

http://www.ymcabrno.cz/taborova-zakladna/

 

PŘIHLÁŠKY A INFORMACE

V případě zájmu o pobyt napište na e- mail pavlina.mariankova@gmail.com

Bude vám poslána přihláška a informace o platbě zálohy.

Těšíme se na vás a společné zážitky!!